Čija ikrai

NATA pradėjo veikti kaip nedidelė vegetariška/veganiška kavinė prieš 3 metus. Dėl naujų iššūkių svetingumo sektoriuje radome naują būdą, kaip dalytis savo aistra, meile ir rūpesčiu naudojant maistą.

Nepaisant to, kad šis produktas yra veganiškas, neturime jokios tai nurodančios etiketės. Šie ikrai yra VISIEMS – veganams, vegetarams ir visiems. Tiesiog mėgaukitės gamtos teikiamomis galimybėmis ir skoniais ir būsite nustebinti!

Kas yra čija ikrai?

CHIA – „jėga“ (iš senovės majų kalbos), chia sėklos yra puikus baltymų, skaidulų ir omega-3 riebalų rūgščių šaltinis. Tai yra 100 % augalinės kilmės produktas, labai vertinamas visų dietologų. Šie ikrai yra autentiško skonio bei gali būti panaudojami įvairiuose receptuose – užkandžiuose, salotose, karštuose patiekaluose, patiekiamas kaip garnyras ar kt. – tai vieta jūsų fantazijai!

Kodėl čija ikrai?

  • Veganams tinkami ikrai – tinka asmenims, kurie ženkliai sumažino arba planuoja sumažinti žuvies ir kitų gyvūninės kilmės produktų naudojimą kasdieniame gyvenime.
  • Skonis kaip tikrų ikrų – puiki žuvies ikrų alternatyva – ir puiki staigmena Jūsų svečiams, draugams ar šeimos nariams.
  • Kupinas naudingų medžiagų produktas – Omega-3 riebalų rūgščių, skaidulų ir baltymų šaltinis
  • Išskirtinis produktas – Neribotos kasdienio maisto gaminimo galimybės ir puikus ingredientas žuvies skoniui atkurti.
  • 100% augalinis produktas – sukurta veganams, bet vertinamas visų.
  • Autentiškas skonis prieinamas kiekvienam – šie ikrai gali konkuruoti su tradiciniais ikrais ir yra iki 50 kartų pigesni.
  • Ekologinis sąmoningumas – aukštos kokybės augaliniai produktai yra geras kertinis aspektas, pergalvojant kasdienius maisto pasirinkimus, siekiant geresnės ir tvaresnės ateities.

Šiuos ikrus galite įsigyti Gourmet life fizinėje parduotuvėje Vilniuje, adresu: PC IKI Bendoriai Senasis Ukmergės kel. 8, Užubaliai.