UAB Gourmet life

Gourmet Life fizinės parduotuvės

Tai parduotuvės, kurias kūrėme itin kruopščiai ir atsakingai, norėdami sukurti jaukiausią atmosferą klientui. Iki šiol prekiavome internetinėje parduotuvėje, o norėdami iš arčiau pažinti klientus, jau galime pakviesti kiekvieną mus aplankyti fizinėje parduotuvėje!

Mūsų parduotuvėse nuolat vykdomos degustacijas, kurių metu galite artimiau susipažinti su produktais bei įsitikinti jų skoniu!

Gourmet life įmonė itin atsižvelgia į kokybę – prieš tiekdami produkciją klientams, mes ją kruopščiai išragaujame, o tik įsitikinę, jog produktas yra puikaus skonio bei kokybės – siūlome jums. Parduotuvėje galite rasti įvairių sveriamų užtepėlių, alyvuogių, sūrių, vytintos mėsos, aukščiausios kokybės aliejaus. Taip pat, siūlome itin platų riešutų, džiovintų vaisių, datulių pasirinkimą. Prie visų šių skanėstų siūlome derinti įvairius gėrimus, kuriuos taip pat rasite pas mus – visų taip pamėgta kombučia, sultys, gaivieji gėrimai.

Gourmet life klientų mylimiausia prekė – Gourmet life šefo alyvuogės. Alyvuoges marinuoja Gourmet life šefas, visi receptai yra unikalūs ir išskirtiniai, nes juos kuriame mes. Receptuose naudojame tik šviežius ir natūralius ingredientus: šviežią česnaką, medų, prieskonines žoleles.

Mūsų didžiausias pasididžiavimas – itališki pyragai. Velykiniu laikotarpiu tiekiame Colomba pyragus, o Kalėdiniu – Panettone. Tai pyragai, kurie sužavi kiekvieną, kuris paragauja jų. Minkšta, puri ir drėgna tekstūra, nuostabus kvapas, kurį sukuria džiovinti vaisiai – visa tai tiesiog tirpsta burnoje! Visi pyragai keliauja tiesiai iš Italijos ir yra itin švieži, nes yra kepami pagal mūsų užsakymą. Visa tai užtikrina aukščiausią kokybę ant Jūsų stalo! Colomba bei Panettone pyragai gali būti ne tik puikus desertas Jūsų šventei, bet ir puiki dovana artimajam, kolegai ar verslo partneriui, nes yra supakuoti į elegantišką pakuotę, kuri sužavės kiekvieną.

Gurmaniškus skanėstus galite užsisakyti ir per Wolt, Bolt Food, Last mile platformas.

Gourmet life parduotuvė PS NØRDIKA

Vikingų g. 3, 02182, Vilnius – mus rasite prieš Rimi kasas, netoli McDonald’s restorano

Darbo laikas: I-VII – 10:00 – 20:00

tel.  +370 652 25 772, el.paštas: nordika@gourmetlife.lt

Parašykite mums

  Gourmet life parduotuvė PC IKI Bendoriai

  Senasis Ukmergės kel. 8, 14302, Vilnius

  Darbo laikas:

  I-V – 11:00 – 20:00

  VI – 10:00 – 20:00

  VII – 11:00 – 15:00

  tel.  +370 664 44 306, el.paštas: parduotuve@gourmetlife.lt

  Parašykite mums

   Gourmet life parduotuvė PC UNA

   Dangeručio g. 1, 08410, Vilnius.

   Darbo laikas:

   I-VII- 10:00 – 20:00

   tel.  +370 698 89 437, el.paštas: una@gourmetlife.lt

   Parašykite mums

    Parduotuvėje vykdome degustacijas, galite paragauti alyvuogių, užtepėlių ar aliejaus!