Gourmet Life pirmoji fizinė parduotuvė – Vilniuje

Pirmoji fizinė Gourmet life gurmaniško maisto parduotuvė Vilniuje, kuri įsikūrė adresu: IKI Bendoriai, Senasis Ukmergės kl. 8, Vilnius 14302.

Tai ilgai laukta parduotuvė, kurią kūrėme itin kruopščiai ir atsakingai, norėdami sukurti jaukiausią atmosferą klientui. Iki šiol prekiavome internetinėje parduotuvėje, o norėdami iš arčiau pažinti klientus, jau galime pakviesti kiekvieną mus aplankyti fizinėje parduotuvėje!

Gourmet life įmonė itin atsižvelgia į kokybę – prieš tiekdami produkciją klientams, mes ją kruopščiai išragaujame, o tik įsitikinę, jog produktas yra puikaus skonio bei kokybės – siūlome jums. Parduotuvėje galite rasti įvairių sveriamų užtepėlių, alyvuogių, sūrių, vytintos mėsos, aukščiausios kokybės aliejaus. Taip pat, siūlome itin platų riešutų, džiovintų vaisių, datulių pasirinkimą. Prie visų šių skanėstų siūlome derinti įvairius gėrimus, kuriuos taip pat rasite pas mus – visų taip pamėgta Combucha, sultys, gaivieji gėrimai.

Mūsų didžiausias pasididžiavimas – itališki pyragai. Velykiniu laikotarpiu tiekiame Colomba pyragus, o Kalėdiniu – Panettone. Tai pyragai, kurie sužavi kiekvieną, kuris paragauja jų. Minkšta, puri ir drėgna tekstūra, nuostabus kvapas, kurį sukuria džiovinti vaisiai – visa tai tiesiog tirpsta burnoje! Visi pyragai keliauja tiesiai iš Italijos ir yra itin švieži, nes yra kepami pagal mūsų užsakymą. Visa tai užtikrina aukščiausią kokybę ant Jūsų stalo! Colomba bei Panettone pyragai gali būti ne tik puikus desertas Jūsų šventei, bet ir puiki dovana artimajam, kolegai ar verslo partneriui, nes yra supakuoti į elegantišką pakuotę, kuri sužavės kiekvieną.

Laukiame atvykstant kiekvieno! Parduotuvėje duodame paragauti alyvuogių, užtepėlių, aliejaus!